Inteligentny odkurzacz, który sprzątał już na Gwieździe Śmierci. Oto Samsung Star Wars Powerbot

Samsung Star Wars Powerbot
Samsung Star Wars Powerbot
Samsung zaprezentował nową, limitowaną wersję robota sprzątającego. To Star Wars Powerbot, która bazuje na linii VR7000. Inteligentny odkurzacz został stworzony z myślą o fanach oczekujących na grudniową premierę Ostatniego Jedi.

Wersja Darth Vader odkurzacza Powerbot została tak zaprojektowana, aby obudowa  urządzenia przypomniała maskę groźnego Lorda Sithów. Natomiast wersja Stormtrooper przedstawia biało-czarny hełm Szturmowca. Model Darth Vader jest wyposażony w łącze Wi-Fi i własnego pilota do zdalnego sterowania. Oba modele wydają zabawne i niepowtarzalne dźwięki charakterystyczne dla każdej postaci. Na przykład podczas włączania urządzenia w wersji Darth Vader, odkurzacz odtwarza dźwięki naśladujące oddychanie tej ikonicznej postaci.

W celu stworzenia specjalnej edycji produktu, tak aby jej autentyczność i wierność pierwowzorowi znalazły uznanie w oczach fanów Gwiezdnych Wojen, firma Samsung ściśle współpracowała z fanami na każdym etapie – od planowania produktu, po projektowanie, produkcję, marketing i dystrybucję.

Samsung Star Wars Powerbot potrafi jednak więcej, niż tylko radować fanów Gwiezdnych wojen.

Samsung Star Wars Powerbot

Limitowana edycja robotów Star Wars Powerbot oferuje autorskie, opracowane przez Samsunga techniki czyszczenia. Należą do nich 30 Wmocy ssącej (silnik), technologia CycloneForce i Edge Clean Master, która ułatwia urządzeniu odkurzanie w pobliżu ścian i krawędzi. Odkurzacz może również działać w trybie autonomicznym dzięki programowi Visionary Mapping Plus, który umożliwia zapamiętanie układu pomieszczenia i wyszukiwanie najszybszej trasy na posprzątanie całego domu użytkownika.

Czujnik FullView Sensor 2.0 pozwala na sprzątanie w odległości nawet 10 mm od cennych dekoracji i przedmiotów osobistych. Pamiętajmy też, że model VR7000, na którym ten gadżet bazuje, zdobył nagrodę CES 2017 Innovation Award.

Przewidywana cena odkurzacza to około 2500 zł.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Nintendo Switch edycja Fortnite – najlepszy prezent dla dziecka?

Oj, drodzy rodzice i dorośli fani grania. Mamy bardzo złe wieści: najbardziej...
Czytaj wiecej