Stayawhile – luksusowe Airbnb, hotel i dom w jednym

Powstał nowy serwis wynajmu mieszkań - długoterminowy - bo minimalny czas na jaki bukujemy miejsce to miesiąc. Nie są to też zwykłe mieszkania, a luksusowe apartamenty, zlokalizowane w centrach miast czy dzielnicach biznesowych z wszelkimi możliwymi udogodnieniami. Ceny rozpoczynają się od 1000 USD za tydzień.

Dostęp do Stayawhile uzyskujemy po rejestracji i zablokowaniu na swojej karcie kredytowej 200 USD tzw. opłaty wejściowej. Po akceptacji wniosku członkowskiego, możemy rezerwować pobyt, wybieramy miejsce i już jedyne, czego potrzebujemy to spakowana walizka. Apartamenty są w pełni wyposażone, stylowe, luksusowe, z akcentami, które konsekwentnie przewijają się przez każdy z nich, tworząc poniekąd domową atmosferę miejsca, które dobrze znamy. Designerskie meble, dzieła sztuki, technologia inteligentnego domu ze sterowaniem głosowym. Otoczenie mieszkań jest czyste, wygodne, prywatne i bezpieczne. Każde z nich ma ochronę, windy, tarasy na dachu, parking, strefy wypoczynku, dostęp do basenów, centrów fitness. Takie spotkanie butikowego hotelu i korporacyjnego, umeblowanego apartamentu. Wygodne rozwiązanie dla tych, których zawód wiąże się z częstymi podróżami i dłuższym pobytem poza domem, a jednak poczuciem, że ma się jego namiastkę.

Stayawhile rozpoczął działalność od Stanów Zjednoczonych i pierwszych lokalizacji w Nowym Jorku, Waszyngtonie, Bostonie, LA. Wkrótce dołączą nowe miejsca w USA i w Europie – Berlinie, Paryżu i Londynie. Tygodniowy czynsz rozpoczyna się już od 1000 USD w tym WI-FI, media, sprzątanie i podatki.

Źródło: https://stayawhile.com 

Autor artykułu
More from Dominika Telega

RC F GT 3 gotowy do startu

Na Tokyo Auto Salon zaprezentowano Lexusa RC F GT 3, który wystartuje...
Czytaj wiecej