Świąteczna kolacja z Lexusem

Świąteczna kolacja przygotowana przez jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie? Brzmi doskonale... Lexus daje taką możliwość! Marka kolejny raz przygotowała dla swoich gości specjalną, świąteczną akcję.

Każdego roku w okresie Bożego Narodzenia marka Lexus przygotowuje dla swoich gości niezwykłą atrakcję. W swoich przestrzeniach INTERSECT by Lexus serwuje bowiem niesamowite, świąteczne kolacje we współpracy z najlepszymi szefami kuchni. Rok 2018 należy do szefa kuchni Yusuke Takada z francuskiej restauracji La Cime, zlokalizowanej w dzielnicy Honmachi w Osace.

Świąteczna kolacja serwowana przez szefa Yusuke Takada

Szef Takada będzie nadzorował przygotowywanie wyjątkowego, świątecznego posiłku, starannie wybierając składniki i najlepsze sezonowe produkty. Słynący z odważnych pomysłów i barwnej, kulinarnej wyobraźni Takada nie obawiał się, że musi podążać za tradycyjnymi smakami. . Rezultatem jego kulinarnego kunsztu jest zestaw świątecznych potraw, które przywołują wyjątkowe i niezwykłe smaki. Goście podczas kolacji mogą również napić się specjalnie dobranych drinków do posiłku.

W dniu, w których serwowana jest świąteczna kolacja, gości odbiera oraz odwozi flagowe auto marki Lexus – model LS 500h. Kierowca odbiera gości z wybranego przez nich miejsca i przewozi ich do INTERSECT BY LEXUS na zaplanowany, uroczysty posiłek. Po zakończeniu całej kolacji odwozi natomiast gości do domu. Pyszne jedzenie, prywatny kierowca i luksusowe auto… Taką właśnie scenerię na spędzenie świąt proponuje marka Lexus.


Tokio to miejsce zmieniające się nieustannie. Globalny ośrodek, który z jednej strony zachowuje tradycyjny charakter, z drugiej zaś wyróżnia się prężnym rozwojem i nowoczesnością. Tu właśnie znajduje się jeden z salonów INTERSECT BY LEXUS – TOKIO. Położony w centrum Aoyama, dzielnicy słynącej z pionierskiego designu, mody i kulinarnej sceny, jest atrakcyjnym przystankiem dla gości szukających inspiracji, odpoczynku i dobrej zabawy.

INTERSECT BY LEXUS to luksusowa przestrzeń przede wszystkim do odpoczywania, refleksji, tworzenia, debatowania i współpracy.

Miejsce to ma inspirować ludzi, zderzać poglądy i różne style życia. Sztukę i inspirację spotyka się tu na wielu płaszczyznach. Począwszy od projektowania i architektury, przez jedzenie i rozrywkę, po technologię i nie tylko. Jest to miejsce spotkań kreatywnych umysłów. celem zaś jest, by jednoczyć się i tworzyć połączenia, które będą rodzić świetne pomysły. To miejsce, w którym żyje inspiracja.


Autor artykułu
More from Redakcja

Nowa spółka Toyoty MIRISE Technologies przyspieszy rozwój samochodów elektrycznych i autonomicznych

MIRISE Technologies to nowa spółka Toyoty i DENSO, której zadaniem jest opracowanie...
Czytaj wiecej