Oto Connected Modular 45, zegarek będący wspólnym dzieckiem Tag Heuer i Intela

To jest jeden z najnowocześniejszych inteligentnych zegarków na rynku konsumenckim. Tag Heuer Connected Modular 45 kosztuje 1600 dolarów i ma… system Android Wear 2.0 na pokładzie.

To jest jeden z najnowocześniejszych inteligentnych zegarków na rynku konsumenckim. Tag Heuer Connected Modular 45 kosztuje 1600 dolarów i ma… system Android Wear 2.0 na pokładzie.

Intel i Tag Heuer wspólnie wprowadzają na rynek nowy inteligentny zegarek, którego funkcjami zarządza system operacyjny Android Wear 2.0. Connected Modular 45, niestety, do najtańszych należał nie będzie.

Zegarek ten jest w pełni modułowy. Oznacza to, że każdy z jego elementów może być podmieniony na inny. Oznacza to, że wygląd zegarka zależy właściwie od naszej wyobraźni, którą ograniczać będzie 500 różnych elementów wzorniczych zegarka które możemy dowolnie łączyć. Niezależnie od tego czy mamy na myśli kopertę, bransoletę czy inne elementy zegarka.

Nie samą modularnością Tag Heuer Connected Modular 45 żyje. To też najnowsze technologie.

1,39-calowy wyświetlacz zegarka pracuje w technice AMOLED i jest pokryty szafirowym szkłem zatopionym w tytanowej obudowie. Za wydajność pracy systemu Android odpowiada procesor Atom Z34XX któremu towarzyszą aż 4 GB pamięci. Zegarek ma wytrzymać ponad dzień bez ładowania akumulatora, jest wodoodporny i ma wbudowane Wi-Fi, Bluetootha, GPS i NFC, w tym z obsługą płatności.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Ltl7Usyov6U]

Oprócz wbudowanej w Android Wear sztucznej inteligencji Google Assistant, otrzymamy też opartą o SI usługę Intela, która ma wykorzystywać dane na temat miejsca w którym przebywamy i wpisów w naszym kalendarzu by pomagać nam zarządzać naszym czasem.

Cena Tag Heuer Connected Modular 45 to 1600 dolarów.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Telefon, który wyznacza nowe standardy. Oto Google Pixel!

Pixel, tak jak Nexusy do tej pory, najprawdopodobniej nie będzie bestsellerem. Sprzedażowo...
Czytaj wiecej