Lexus NX na wielkim ekranie w filmie "Moonfall". Zapnijcie pasy!

Wyczekiwany film o srebrnym globie zadebiutował już na srebrnym ekranie! "Moonfall" to produkcja dla miłośników misji kosmicznych, ratowania świata i heroicznych zmagań z niebezpieczeństwem. Tym razem w kinach zobaczymy także Lexusa NX, który będzie asystował bohaterom w próbie przywrócenia Księżyca na właściwą orbitę. Brzmi kosmicznie, nieprawdaż?

Enjoy the Ride

"Moonfall" zobaczymy oczywiście w kinach, tymczasem w internecie możecie zobaczyć trzydziestosekundowy spot "Ciesz się jazdą". Zawiera on najlepsze fragmenty filmu z NX-em w roli głównej, gdzie nowy Lexus dzielnie pokonuje wszystkie przeszkody. Nie straszne mu nawet ogromne kule ognia czy śliska, oblodzona powierzchnia kuli ziemskiej.

Taki obraz nowego modelu sprytnie łączy się z przekazem marketingowym japońskiego producenta. NX to nie tylko odświeżona i bardziej wyrazista stylistyka, ale także potężne technologie, które sprawią, że kierowca w każdej sytuacji może czuć jedność z samochodem.

Japońska marka i gwiazdy

Lexus NX, Moonfall, Roland Emmerich, Lexus
Lexus NX w filmie "Moonfall" (reż. Roland Emmerich, 2022), fot. Lexus

Lexus pojawia się w całym "Moonfall". Najpierw zobaczymy model NX prowadzony przez Sonny'ego Harpera (Charlie Plummer), który daje popis swoich umiejętności w trzyminutowej szybkiej scenie akcji. Nie tylko NX będzie lśnił na wielkim ekranie. Pojawi się tutaj także luksusowy SUV Lexus GX, który odegra rolę rządowego auta. GX zadba o bezpieczeństwo Jo Fowler, którą gra piękna Halle Berry. Fani tej aktorki z pewnością będą zachwyceni jej charyzmatyczną i zdecydowaną rolą.

Ciekawostką jest fakt, że jedna ze scen ma miejsce w salonie Lexusa. Michael Peña zagra rolę dealera samochodów marki Lexus – Toma Lopeza. Drużyna bohaterów, którzy mają uratować świat, zapowiada się naprawdę dobrze i z pewnością warto wybrać się do kina, aby zobaczyć, jak Lexus radzi sobie w ekstremalnych warunkach i szalonym wyścigu z czasem.

"Moonfall" to walka o przetrwanie, jakiej jeszcze nie widzieliście

Lexus NX, Charlie Plummer, Moonfall, Lexus
Lexus NX w filmie "Moonfall", fot. Lexus

Kilka słów o filmie "Moonfall". Za tą produkcją stoi Roland Emmerich, niemiecki reżyser znany z takich filmów jak "Dzień niepodległości", "Pojutrze" czy "2012". Na ekranie zobaczymy Halle Berry i Patricka Wilsona, a także Michaela Peñę, Charliego Plummera, Kelly Yu, Emego Ikwuakora, Carolinę Bartczak i Donalda Sutherlanda.

Cała akcja opiera się na heroicznych zmaganiach bohaterów o przetrwanie ludzkości. Tajemnicza siła strąca Księżyc z jego orbity i umieszcza go na kursie kolizyjnym z Ziemią. Dyrektorka NASA (w tej roli zobaczymy Halle Berry) próbuje wszystkich przekonać, że wie, jak można uratować mieszkańców naszej planety przed unicestwieniem. W jej teorie wierzą jednak tylko astronauta i teoretyk spiskowy. Trójka bohaterów podejmuje decyzję, by pozostawić wszystkich, których kochają, i spróbować ocalić świat w niewykonalnej misji kosmicznej.

Zapnijcie pasy i przygotujcie się na przejażdżkę życia!