THE LOFT na lotnisku w Brukseli ponownie najlepszy

THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
Utrzymanie usług w ruchu turystycznym na podobnym poziomie, jak miało to miejsce przed pandemią, dla wielu jest bardzo trudnym wyzwaniem. Lexus jest jednak marką, której mimo trudności wciąż udaje się osiągać sukcesy związane z jakością obsługi.

Kilka tygodni temu Lexus zwyciężył w Wielkim Teście Salonów, ponownie zdobywając nagrodę za wysoką jakość obsługi klientów w swoich salonach. Marka znakomicie przystosowała się do nowej rzeczywistości, mimo że pandemia wywróciła do góry nogami codzienność. To jednak nie koniec sukcesów w tym trudnym czasie. Ostatnio wyłoniono tegorocznych zwycięzców World Travel Awards. To nagrody przyznawane za dążenie do doskonałości w kwestii obsługi klientów. Lexus i branża turystyczna? Tak! Po raz kolejny wyróżniono bowiem THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus – salonik znajdujący się na lotnisku w Brukseli.

THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus

Już samo zdobycie tej nagrody ponownie jest powodem do dumy. Radość jest jednak jeszcze większa, kiedy weźmie się pod uwagę trudności, przed jakimi stanęła obsługa, by w dobie pandemii THE LOFT utrzymał poziom. Wysiłek był jednak wart zachodu. Stawianie klienta na pierwszym miejscu, zapewniając mu wysoką jakość obsługi przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, higieny i japońskiej gościnności, zaowocowało.

Zorientowanie na klienta jest podstawą wszystkiego, co robimy. Zarówno w normalnych czasach, jak i w tych niezwykle wymagających okolicznościach. Fakt, że zdobyliśmy tytuł »Wiodącego europejskiego saloniku lotniskowego 2020« w najtrudniejszym roku, jakiego kiedykolwiek doświadczyła nasza firma i branża lotnicza, czyni ją jeszcze cenniejszą.

– Tanguy Cartuyvels, Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Marketingu w Brussels Airlines 

Wyznaczając nowe granice lotniskowego luksusu

THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus

THE LOFT Brussels Airlines & Lexusa został otwarty w czerwcu 2018 roku, jako relaksująca, nowa przestrzeń dla międzynarodowych podróżników, inspirowana stylistyką modeli i salonów samochodowych Lexusa. Zajmuje powierzchnię 2040 metrów kwadratowych i oferuje miejsca siedzące dla 500 osób! Znajdziemy w nim różne strefy takie jak: centralny bar, strefa do siedzenia i odpoczynku. Dzięki niemu podróżujący mogli lepiej poznać markę oraz jej globalny, luksusowy i lifestylowy charakter. Goście saloniku mają do dyspozycji wiele udogodnień, dzięki którym ich wizyta jest relaksująca i przyjemna – w sam przez dalszą podróżą samolotem.

W THE LOFT odwiedzający mogą znaleźć wiele rzeczy, które podkreślają jego charakter premium, między innymi:

  • Czekoladowe słodkości od Neuhaus Maître
  • Domowe zestawy natryskowe SPA firmy Grohe
  • Indywidualne pokoje do drzemki z gwieździstym sufitem
  • Fotele masujące Lexusa LS z efektem Shiatsu
  • Różnorodność świeżych organicznych dań i napojów od Foodmaker i Rombouts
  • Nalewaki do piwa – w tym do najlepszych piw belgijskich
  • Przestrzeń wolną od plastikowych butelek
  • Wielokrotnie nagradzaną sztukę i inspirujące, eleganckie elementy stylistyczne Lexusa
  • Dedykowany pokój odsłuchowy hi-end audio firmy Mark Levinson
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
Stanowisko Neuhaus Maître w THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus

Obecnie THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus – podobnie jak cała branża turystyczna – jest czasowo zamknięty w związku z decyzją belgijskiego rządku. Zarówno Brussels Airlines, jak i Lexus, są jednak w stałej gotowości, by ponownie przywitać podróżnych. Pozostaje mieć nadzieję, że stanie się to już niebawem.

Autor artykułu
More from Jan Urbanowicz

Yorgos Lanthimos – szokujący Grek

Pochodzi z Grecji, ma 46 lat i wyreżyserował 4 filmy, dzięki którym...
Czytaj wiecej