THE LOFT na lotnisku w Brukseli ponownie najlepszy

THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
Utrzymanie usług w ruchu turystycznym na podobnym poziomie, jak miało to miejsce przed pandemią, dla wielu jest bardzo trudnym wyzwaniem. Lexus jest jednak marką, której mimo trudności wciąż udaje się osiągać sukcesy związane z jakością obsługi.

Kilka tygodni temu Lexus zwyciężył w Wielkim Teście Salonów, ponownie zdobywając nagrodę za wysoką jakość obsługi klientów w swoich salonach. Marka znakomicie przystosowała się do nowej rzeczywistości, mimo że pandemia wywróciła do góry nogami codzienność. To jednak nie koniec sukcesów w tym trudnym czasie. Ostatnio wyłoniono tegorocznych zwycięzców World Travel Awards. To nagrody przyznawane za dążenie do doskonałości w kwestii obsługi klientów. Lexus i branża turystyczna? Tak! Po raz kolejny wyróżniono bowiem THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus – salonik znajdujący się na lotnisku w Brukseli.

THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus

Już samo zdobycie tej nagrody ponownie jest powodem do dumy. Radość jest jednak jeszcze większa, kiedy weźmie się pod uwagę trudności, przed jakimi stanęła obsługa, by w dobie pandemii THE LOFT utrzymał poziom. Wysiłek był jednak wart zachodu. Stawianie klienta na pierwszym miejscu, zapewniając mu wysoką jakość obsługi przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, higieny i japońskiej gościnności, zaowocowało.

Zorientowanie na klienta jest podstawą wszystkiego, co robimy. Zarówno w normalnych czasach, jak i w tych niezwykle wymagających okolicznościach. Fakt, że zdobyliśmy tytuł »Wiodącego europejskiego saloniku lotniskowego 2020« w najtrudniejszym roku, jakiego kiedykolwiek doświadczyła nasza firma i branża lotnicza, czyni ją jeszcze cenniejszą.

– Tanguy Cartuyvels, Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Marketingu w Brussels Airlines 

Wyznaczając nowe granice lotniskowego luksusu

THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus

THE LOFT Brussels Airlines & Lexusa został otwarty w czerwcu 2018 roku, jako relaksująca, nowa przestrzeń dla międzynarodowych podróżników, inspirowana stylistyką modeli i salonów samochodowych Lexusa. Zajmuje powierzchnię 2040 metrów kwadratowych i oferuje miejsca siedzące dla 500 osób! Znajdziemy w nim różne strefy takie jak: centralny bar, strefa do siedzenia i odpoczynku. Dzięki niemu podróżujący mogli lepiej poznać markę oraz jej globalny, luksusowy i lifestylowy charakter. Goście saloniku mają do dyspozycji wiele udogodnień, dzięki którym ich wizyta jest relaksująca i przyjemna – w sam przez dalszą podróżą samolotem.

W THE LOFT odwiedzający mogą znaleźć wiele rzeczy, które podkreślają jego charakter premium, między innymi:

  • Czekoladowe słodkości od Neuhaus Maître
  • Domowe zestawy natryskowe SPA firmy Grohe
  • Indywidualne pokoje do drzemki z gwieździstym sufitem
  • Fotele masujące Lexusa LS z efektem Shiatsu
  • Różnorodność świeżych organicznych dań i napojów od Foodmaker i Rombouts
  • Nalewaki do piwa – w tym do najlepszych piw belgijskich
  • Przestrzeń wolną od plastikowych butelek
  • Wielokrotnie nagradzaną sztukę i inspirujące, eleganckie elementy stylistyczne Lexusa
  • Dedykowany pokój odsłuchowy hi-end audio firmy Mark Levinson
THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus
Stanowisko Neuhaus Maître w THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus

Obecnie THE LOFT by Brussels Airlines & Lexus – podobnie jak cała branża turystyczna – jest czasowo zamknięty w związku z decyzją belgijskiego rządku. Zarówno Brussels Airlines, jak i Lexus, są jednak w stałej gotowości, by ponownie przywitać podróżnych. Pozostaje mieć nadzieję, że stanie się to już niebawem.

Autor artykułu
More from Jan Urbanowicz

Czego się bać?

Na ekrany polskich kin wchodzi właśnie remake ekranizacji powieści Stephena Kinga, „To“....
Czytaj wiecej