Trzy minuty i pizza gotowa – nowa maszyna podbija serca studentów

Pizza ATM
Głodny? Trzy minuty i pizza gotowa. Paline Pizza ATM we współpracy z jednym z amerykańskich uniwersytetów, zaprojektowała i wdrożyła w pełni zautomatyzowaną maszynę wendingową, która niewątpliwe rewolucjonizuje dostawy pizzy.

Głodny? trzy minuty i pizza gotowa. Paline Pizza ATM we współpracy z jednym z amerykańskich uniwersytetów, zaprojektowała i wdrożyła w pełni zautomatyzowaną maszynę wendingową, która niewątpliwe rewolucjonizuje dostawy pizzy.

Jest świeża, świetnej jakości, otwarta 24h na dobę, nie trzeba na nią czekać dłużej niż trzy minuty. Maszyna jednorazowo przechowuje 70 sztuk, przygotowanych w uniwersyteckiej kuchni. Receptura nie jest pospolita. Opracowana przez francuskich szefów zatrudnionych przez producenta, którzy przeszkolili pracowników z jej właściwego przygotowywania – z wykorzystaniem dobrej jakości produktów i technik. Wszystko po to, aby finalny produkt był zbliżony do tego, który dostajemy w renomowanych restauracjach.

Pizza ATM
Pizza ATM

 

A jak maszyna działa? Wygłodniały podchodzi do urządzenia, wybiera ulubioną (np. serową, pepperoni, wegetariańską)  za pośrednictwem ekranu dotykowego. Pizza z wbudowanej chłodziarki trafia do piekarnika, gdzie po kilku minutach osiąga stan idealny do spożycia. Zapakowana, dostarczona w pudełku, jak z prawdziwej dostawy. Cała przyjemność przy średniej wielkości pizzy, kosztuje jedyne 9$. Gdy maszyna jest bliska opróżnienia, pracownicy są informowani za pośrednictwem swoich telefonów o potrzebie jej uzupełnienia.

Pizza ATM
Pizza ATM
Maszyna wendingowa do pizzy
Maszyna wendingowa do pizzy

Urządzenie kosztuje 55 tys. $. Może za chwilę trafi do polskich, uniwersyteckich kampusów?

Źródło: http://www.cincinnati.com

Tagi wpisu
, ,
Autor artykułu
More from Dominika Telega

Hollywoodzki aktor powrócił tylko na jedną noc by zrealizować sztukę „W drodze”

Jude Law, ambasador marki Lexus, zaprosił fanów marki w niezwykłą podróż. Improwizacja...
Czytaj wiecej