Ucho Prezesa II – co słychać na Nowogrodzkiej

Po sukcesie pierwszego sezonu Robert Górski i spółka idą za ciosem. Kolejne odcinki przynoszą nowe rozstrzygnięcia i nowe postacie.

Ucho Prezesa przebojem wdarło się do domów milionów Polaków i oczywiście na salony polityczne. Po sukcesie pierwszej serii twórcy jako naturalne zaplanowali kontynuację. Tak samo jak poprzednio premierowe odcinki są prezentowane najpierw na platformie Showmax.com, a z opóźnieniem trafiają na ogólnodostępny kanał w serwisie youtube.com. Jedyna różnica to to, że odstęp pomiędzy premierami wydłużono do tygodnia. Drugi sezon będzie miał 12 odcinków plus, podobnie jak pierwszy, dwa specjalne tylko dla abonentów Showmax. Jednak jest dobra wiadomość. Extra odcinki z pierwszej serii dołączono do pozostałych na wydanej niedawno płycie DVD.

https://www.youtube.com/watch?v=yh6DPJX4NfE

Czy Ucho Prezesa w nowej odsłonie podoba się nadal? Wygląda na to, że tak. Pierwszy odcinek drugiej serii przez nieco ponad tydzień obejrzało na youtubie ponad 2,7 miliona widzów, drugi 1,4 miliona. Co w nowym Uchu Prezesa? Przede wszystkim akcja wyjdzie ze słynnego biura na Nowogrodzkiej. Zajrzymy m.in. do domu Prezesa, do ministerstw czy limuzyn. Nie można też nie wspomnieć o gwiazdorskiej obsadzie. Twórcy podsycają niepewność widzów, bo do końca nie wiemy jacy aktorzy wcielą się w nowe postacie. Już teraz możemy zdradzić, że do grona gwiazd występujących w najsłynniejszym serialu satyryczny w Polsce dołączyli m.in. Jerzy Bończak czy Marek Seweryn. Ten drugi otrzymał oficjalne podziękowania od ministra Jarosława Gowina w którego rolę się wcielił. Minister zastrzegł również, że ma nadzieję, że pan Seweryn nie będzie zbyt mocno eksploatowany w kolejnych odcinkach. O tym, że Ucho Prezesa nadal jest popularne pokazuje to, że wzbudza emocje, często skrajne. Oprócz listu ministra Gowina do Marka Seweryna echem odbiło się wystąpienie Borysa Budki z PO u Kuby Wojewódzkiego. Stwierdził, że serial niepotrzebnie ociepla postać Jarosława Kaczyńskiego. Cóż, może i tak, ale w dzisiejszych czasach potrzebujemy jednak trochę inteligentnej rozrywki, a i Robert Górski mocno podszlifował swoje umiejętności aktorskie.

https://www.youtube.com/watch?v=p8JTtpVzFW8

Autor artykułu
More from Piotr Skowron

Czy strefy czystego transportu pojawią w Polsce?

Od lutego samorządy będą mogły wprowadzać strefy czystego transportu. Czy jednak miasta...
Czytaj wiecej