Przyczepa campingowa, z którą wjedziesz wszędzie

Podróżowanie z przyczepią campingową to olbrzymia niezależność. Tę niezależność bez problemu można powiększyć, jeśli mamy do dyspozycji auto terenowe i przyczepę Venture OHV.

Podróżowanie z przyczepią campingową to olbrzymia niezależność. Tę niezależność bez problemu można powiększyć, jeśli mamy do dyspozycji auto terenowe i przyczepę Venture OHV.

Venture OHV do uterenowiona wersja Brevard Hustler od firmy INKA Outdoor. To przyczepy o klasycznym „kroplowym kształcie”, przy czym z tą pierwszą wjedziemy w miejsca niedostępne dla pozostałych amatorów caravaningu. Jest to możliwe dzięki podwyższonemu zawieszeniu, wzmocnionych jego elementach, czy specjalnemu zaczepowi, który może pracować w znacznie większym zakresie bez ryzyka wypięcia przyczepy. Niewątpliwą zaletą Venture OHV jest jej waga wynosząca około 700kg (zależnie od opcji). Dzięki konstrukcji i niezliczonej ilości schowków możemy zapakować aż 550 kg bagaży.

Venture OHV. Zdj. INKA Outdoor

Przyczepa jest niewielka, ale posiada spore łóżko dla dwóch osób. Oprócz tego na pokładzie znajdziemy zlew, z kranem i dwoma zbiornikami po 40 litrów na wodę czystą i brudną, kuchenkę gazową, miejsce na mikrofalówkę i lodówkę. Diodowe oświetlenie, gniazda USB i 12V z amperomierzem są oczywistością. Do części sypialnej dostajemy się przez spore unoszone drzwi, natomiast część kuchenna jest ukryta z tyłu pod klapą stanowiącą jednocześnie tylną ścianę przyczepy. Wystarczy zamontować do niej specjalny namiot i może służyć za jadalnię na świeżym powietrzu.

Venture OHV. Zdj. INKA Outdoor

Producent przewidział olbrzymią ilość opcji i dodatków. Możemy zamówić np. grill na specjalnym ramieniu, baterie słoneczne, podgrzewacz wody czy lodówkę. Dostępne są również typowo amerykańskie udogodnienia w postaci 19 calowego telewizora czy anteny satelitarnej. To wszystko po to, aby w głuszy poczuć nieco cywilizacji. Wolność jednak słono kosztuje, w podstawowej wersji Venture OHV kosztuje niemal 70 tysięcy złotych, a za wszystkie ekstra dodatki zapłacimy ponad 17 tysięcy. Tańsza – nieuterenowiona przyczepa Brevard Hustler to koszt „tylko” niespełna 48 tysięcy.

Więcej o przyczepach: http://inkaoutdoor.com/

Autor artykułu
More from Piotr Skowron

Jubileuszowe Męskie Granie

Początek czerwca to tradycyjnie czas na nowe Męskie Granie. Singiel już jest....
Czytaj wiecej