Dwie i pół pary słuchawek w jednej – oto Volant Sound

Volant Sound
Różne potrzeby, różne słuchawki. Czasem potrzebujemy dyskretnych „pchełek”, a czasem wolimy coś większego, mocniejszego o pełniejszym brzmieniu. A co jeśli moglibyśmy to wszystko połączyć w jedno?

Różne potrzeby, różne słuchawki. Czasem potrzebujemy dyskretnych „pchełek”, a czasem wolimy coś większego, mocniejszego o pełniejszym brzmieniu. A co jeśli moglibyśmy to wszystko połączyć w jedno?

Dzięki łatwemu i niedrogiemu dostępowi do milionów utworów muzycznych z całego świata, słuchawki stały się podstawowym akcesorium każdego z nas. Podłączamy je do odtwarzacza podczas biegania, telefonu podczas podróży czy nawet telewizora, by nie budzić rodziny. Niestety, w każdym z tych scenariuszy najlepiej sprawdza się inny rodzaj słuchawek. W biegu nie potrzebujemy piorunująco głębokiego brzmienia, wolimy stawiać na małe słuchawki douszne. Z kolei gdy mamy na to warunki, lepiej założyć słuchawki nauszne z większym głośnikiem i, co za tym zazwyczaj idzie, dźwiękiem o pełniejszym brzmieniu.

Jeżeli nie chcemy kupować byle badziewia, to albo decydujemy się tylko na jeden rodzaj słuchawek, albo też te kilka zestawów to dla nas dotkliwy koszt. Wkrótce będziemy mogli też zakupić jeden zestaw, który, zdaniem producenta, „zastąpi ci trzy pary słuchawek”, choć właściwie, to dwie. Volant Sound, firma odpowiedzialna za ten wynalazek, naciąga nieco rzeczywistość twierdząc, że owa trzecia para to „słuchawki bezprzewodowe”.

Volant Sound

Nie zmienia to jednak faktu, że konwertowalność zestawu ze słuchawek dousznych na słuchawki nauszne poprzez umieszczenie mniejszego zestawu w „obudowie”, jakim jest ten większy, pozostaje interesująca. Niestety nie mam pojęcia czy słuchawki same w sobie będą dobrze brzmiały, ale jeżeli tak, to ten zestaw może się okazać fantastyczną inwestycją. Dwa w cenie jednego? Warto się zainteresować i poczekać na pierwsze oceny na temat ich jakości. Oby ta okazała się wysoka.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

NIE CHCIELIŚMY PŁACIĆ ZA TREŚCI? TO CZEKA NAS NOWA ERA SPAMU

Trendy panujące na rynku usług elektronicznych nie pozostawiają żadnych złudzeń: jesteśmy gotowi...
Czytaj wiecej