Wine & SZAWA – I Charytatywny Kiermasz Win…

Wine & SZAWA – I Charytatywny Kiermasz Win
Wine & SZAWA – I Charytatywny Kiermasz Win
Wielkie odliczanie do I Charytatywnego Kiermaszu Win trwa. Już w najbliższy piątek, w warszawskim centrum konferencyjnym Szawa Conference, odbędzie się niecodzienne wydarzenie skierowane do entuzjastów wina. Wine & SZAWA – tam trzeba być!

Już w najbliższy piątek (23.11.2018r) w warszawskim centrum konferencyjnym Szawa Conference odbędzie się organizowany przez agencję Taste It All – wine & food promotion, świąteczny kiermasz win połączony z degustacjami. W tym dniu miłośnicy wina będą mogli spróbować ponad 200 win z całego świata, będących w ofercie polskich importerów oraz skorzystać z wielu atrakcji, które będą czekały na przybyłych gości. Pierwszy Charytatywny Wine Tasting obfitował będzie w następujące wydarzenia:

– degustacje win z całego świata z portfolio polskich importerów: Atlantika, Winny Garaż, Lecker, Premium Wines, Piwnica Wybornych Win, Skład Win, VinArte, Wine Avenue oraz Winny Bułgar.

– Masterclass „Wino i sery” z oferty Piccola Italia, który poprowadzi Marta Ręgowska. Na tych warsztatach będzie można poznać możliwość łączenia win z serami, oraz dowiedzieć się jak to wszystko łączyć, co pasuje, a co nie!

Masterclass „Legenda Barolo: Renato Ratti” – podczas tego wydarzenia zostaną zaprezentowane wina z legendarnej, piemonckiej winnicy, która w swoistym stylu oddaje charakter regionu. Podczas zasiadanej degustacji będzie można spróbować czterech win wyprodukowanych przez legendarnego producenta. A o tym wszystkim opowie przedstawiciel winnicy – Jimmy Minutella

– Christmas Deals! – Świąteczne winiarskie zakupy – podczas eventu będzie można również w promocyjnych cenach wina, z ofert importerów.

– W nawiązaniu do tytuły artykułu podczas wydarzenia odbędzie się Zbiórka Charytatywna, z której dochód zostanie przekazany Zakładowi Pielęgnacyjno-Opiekuńczemu dla dzieci ,,Ufność”,

– Losowanie 3 voucherów na weekend z limuzyną z pełnym bakiem,

– Możliwość zakupienia przepięknych kieliszków – cegiełek (profesjonalne kieliszki Spiegelau z pamiątkowym logotypem imprezy), z których dochód zostanie przekazany dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla dzieci ,,Ufność”,

– ale to nie wszystko… na gości będą czekać jeszcze niespodzianki!

Degustacja
Degustacja

A to wszystko w przedświątecznej atmosferze, która będzie świetną okazją spróbowania wspaniałych win, zrobienia przedświątecznych zakupów oraz wsparcia dzieci. Z każdego zakupionego biletu wstępu 5% przychodu zostanie przekazane dzieciom z Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla dzieci ,,Ufność”.

BILETY:
➡️ Bilet STANDARD – 5 kieliszków wina oraz przekąski
➡️ Bilet VIP – nieograniczona degustacja uwzględniająca wina premium i fingerfood

Nie może Was tam zabraknąć. Wejdźcie na www.evenea.pl (https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/wine–szawa-degustacja-i-kiermasz-win-207943/) kupcie bilet, bawcie się dobrze i zaczarujcie dzieciakom Święta!

Zaproszenie
Zaproszenie
Autor artykułu
More from Olaf Kuziemka

Sofitel Wine Days Sopot. Kulinarny luksus na każdą kieszeń

Można by rzec, iż każde miasto posiada swoją architektoniczną wizytówkę, dzięki której...
Czytaj wiecej