Wine & SZAWA – I Charytatywny Kiermasz Win…

Wine & SZAWA – I Charytatywny Kiermasz Win
Wine & SZAWA – I Charytatywny Kiermasz Win
Wielkie odliczanie do I Charytatywnego Kiermaszu Win trwa. Już w najbliższy piątek, w warszawskim centrum konferencyjnym Szawa Conference, odbędzie się niecodzienne wydarzenie skierowane do entuzjastów wina. Wine & SZAWA – tam trzeba być!

Już w najbliższy piątek (23.11.2018r) w warszawskim centrum konferencyjnym Szawa Conference odbędzie się organizowany przez agencję Taste It All – wine & food promotion, świąteczny kiermasz win połączony z degustacjami. W tym dniu miłośnicy wina będą mogli spróbować ponad 200 win z całego świata, będących w ofercie polskich importerów oraz skorzystać z wielu atrakcji, które będą czekały na przybyłych gości. Pierwszy Charytatywny Wine Tasting obfitował będzie w następujące wydarzenia:

– degustacje win z całego świata z portfolio polskich importerów: Atlantika, Winny Garaż, Lecker, Premium Wines, Piwnica Wybornych Win, Skład Win, VinArte, Wine Avenue oraz Winny Bułgar.

– Masterclass „Wino i sery” z oferty Piccola Italia, który poprowadzi Marta Ręgowska. Na tych warsztatach będzie można poznać możliwość łączenia win z serami, oraz dowiedzieć się jak to wszystko łączyć, co pasuje, a co nie!

Masterclass „Legenda Barolo: Renato Ratti” – podczas tego wydarzenia zostaną zaprezentowane wina z legendarnej, piemonckiej winnicy, która w swoistym stylu oddaje charakter regionu. Podczas zasiadanej degustacji będzie można spróbować czterech win wyprodukowanych przez legendarnego producenta. A o tym wszystkim opowie przedstawiciel winnicy – Jimmy Minutella

– Christmas Deals! – Świąteczne winiarskie zakupy – podczas eventu będzie można również w promocyjnych cenach wina, z ofert importerów.

– W nawiązaniu do tytuły artykułu podczas wydarzenia odbędzie się Zbiórka Charytatywna, z której dochód zostanie przekazany Zakładowi Pielęgnacyjno-Opiekuńczemu dla dzieci ,,Ufność”,

– Losowanie 3 voucherów na weekend z limuzyną z pełnym bakiem,

– Możliwość zakupienia przepięknych kieliszków – cegiełek (profesjonalne kieliszki Spiegelau z pamiątkowym logotypem imprezy), z których dochód zostanie przekazany dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla dzieci ,,Ufność”,

– ale to nie wszystko… na gości będą czekać jeszcze niespodzianki!

Degustacja
Degustacja

A to wszystko w przedświątecznej atmosferze, która będzie świetną okazją spróbowania wspaniałych win, zrobienia przedświątecznych zakupów oraz wsparcia dzieci. Z każdego zakupionego biletu wstępu 5% przychodu zostanie przekazane dzieciom z Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla dzieci ,,Ufność”.

BILETY:
➡️ Bilet STANDARD – 5 kieliszków wina oraz przekąski
➡️ Bilet VIP – nieograniczona degustacja uwzględniająca wina premium i fingerfood

Nie może Was tam zabraknąć. Wejdźcie na www.evenea.pl (https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/wine–szawa-degustacja-i-kiermasz-win-207943/) kupcie bilet, bawcie się dobrze i zaczarujcie dzieciakom Święta!

Zaproszenie
Zaproszenie
Autor artykułu
More from Olaf Kuziemka

Wino w kuchni – Himesudvar Aszú 2013 z drożdżowymi racuchami z jabłkiem…

W cieniu wielkich tokajskich nazwisk, jak choćby István Szepsy czy Samuel Tinon...
Czytaj wiecej