OTO XBOX ONE S, NAJLEPSZA KONSOLA DO GIER W HISTORII MICROSOFTU

Xbox One S
Xbox One to jedna z dwóch najlepszych i aktualnie dostępnych na rynku propozycji jeśli chodzi o rozrywkę salonową. Odradzam jej zakup, bowiem wkrótce pojawi się jego znacznie usprawniona wersja.

Xbox One to jedna z dwóch najlepszych i aktualnie dostępnych na rynku propozycji jeśli chodzi o rozrywkę salonową. Odradzam jego zakup, bowiem wkrótce pojawi się jego znacznie usprawniona wersja.

Xbox One i PlayStation 4… można je nazwać konsolami do gier, ale to urządzenia o znacznie większych możliwościach. Oferują nie tylko zabawę z grami wideo, ale też służą jako telewizyjno-multimedialne centrum rozrywki. Jeżeli twój wybór padł na kupno Xboxa One, to… wstrzymaj się nieco. Bo wkrótce na rynku pojawi się jego znacznie lepsza wersja, o nazwie Xbox One S

Microsoft postanowił zwiększyć pojemność dysku twardego konsoli do dwóch terabajtów. Miła odmiana po 0,5-terabajtowym dysku, który w praktyce mieścił niewiele gier, zmuszając nas do częstego ich odinstalowywania i instalowania na nowo. Na tym jednak nie koniec zmian.

Xbox One S jest znacznie mniejszy od pierwowzoru, a na dodatek ma wbudowany zasilacz. Konsola jest też w końcu kompatybilna z najnowszymi telewizorami, oferując możliwość wyświetlania swojego interfejsu i filmów wideo w rozdzielczości 4K. Xbox One S obsługuje też technikę HDR, która ma trafić również do samych gier wideo.

Całość pojawi się w sprzedaży pod koniec lata w cenie 399 dolarów.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Czytnik e-booków, na którym możesz rysować!

Bo kto powiedział, że e-papier służy tylko do czytania? To samo pytanie...
Czytaj wiecej