Najpotężniejsza konsola do gier na świecie trafia do Polski – znamy cenę!

Xbox One X cena
Xbox One X cena
Microsoft poinformował nas o rozpoczęciu przedsprzedaży konsoli Xbox One X. Najwydajniejsza na świecie konsola do gier jest już dostępna w Polsce, w ramach sprzedaży przedpremierowej, w limitowanej edycji Project Scorpio.

Najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie – Xbox One X – trafi do sprzedaży w Polsce, równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r. Urządzenie będzie dysponować o 40 procent większą mocą obliczeniową niż jakiekolwiek inne, dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając granie w rozdzielczości UHD (4K).

Dostępne obecnie gry będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla techniki HDR w grach i filmach oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One i Xbox One S – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniemXbox One X cena

Xbox One X – znamy polską cenę, konsola jest już do kupienia!

Limitowana edycja Xbox One X Project Scorpio jest dostępna w orientacyjnej cenie detalicznej 2099 zł. Można ją nabyć w ramach zamówień przedpremierowych, w sieciach popularnych sklepów z elektroniką oraz w Sklepie Microsoft.

Zawartość zestawu:

  • Konsola Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Project Scorpio
  • Podstawka pionowa do konsoli Xbox One X
  • Kabel HDMI obsługujący 4K
  • Kabel zasilania
  • 14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold
  • 1-miesięczny abonament Xbox Game Pass
Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Oto robot, który samodzielnie przywiezie twoje zakupy do domu. Bo kto ma na to czas?

Pomimo szerokiej dostępności nowoczesnych rozwiązań, niektórzy z nas wciąż lubią robić zakupy...
Czytaj wiecej