Najpotężniejsza konsola do gier na świecie trafia do Polski – znamy cenę!

Xbox One X cena
Xbox One X cena
Microsoft poinformował nas o rozpoczęciu przedsprzedaży konsoli Xbox One X. Najwydajniejsza na świecie konsola do gier jest już dostępna w Polsce, w ramach sprzedaży przedpremierowej, w limitowanej edycji Project Scorpio.

Najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie – Xbox One X – trafi do sprzedaży w Polsce, równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r. Urządzenie będzie dysponować o 40 procent większą mocą obliczeniową niż jakiekolwiek inne, dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając granie w rozdzielczości UHD (4K).

Dostępne obecnie gry będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla techniki HDR w grach i filmach oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One i Xbox One S – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniemXbox One X cena

Xbox One X – znamy polską cenę, konsola jest już do kupienia!

Limitowana edycja Xbox One X Project Scorpio jest dostępna w orientacyjnej cenie detalicznej 2099 zł. Można ją nabyć w ramach zamówień przedpremierowych, w sieciach popularnych sklepów z elektroniką oraz w Sklepie Microsoft.

Zawartość zestawu:

  • Konsola Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Project Scorpio
  • Podstawka pionowa do konsoli Xbox One X
  • Kabel HDMI obsługujący 4K
  • Kabel zasilania
  • 14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold
  • 1-miesięczny abonament Xbox Game Pass
Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Dell Visor, czyli gogle VR na (prawie) każdą kieszeń

Tyle się mówi o wirtualnej rzeczywistości, a tymczasem mamy do wyboru albo...
Czytaj wiecej